Vilniaus rajono Avižienių anglų kalbos mokytojų metodinio centro IVG klasių kūrybinės dirbtuvės „SPEAK OUT!“

2018-03-14 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Kovo 8 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi IVG klasių mokiniai bei juos lydintys mokytojai iš Avižienių, Zujūnų ir kaimyninės Maišiagalos gimnazijos. Anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą besiruošiantys laikyti minėtų ugdymo institucijų ir mūsų gimnazijos abiturientai dalyvavo anglų kalbos mokytojos metodininkės Sigitos Šližauskaitės organizuotose Vilniaus rajono Avižienių anglų kalbos mokytojų metodinio centro IVG klasių kūrybinėse dirbtuvėse „SPEAK OUT!". Renginio tikslas – stiprinti mokinių bendradarbiavimo vartojant anglų kalbą galimybes, ugdyti kritinį mąstymą, savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi, tobulinti monologo ir dialogo kūrimo gebėjimus, plėsti žodyną, siekiant geriau pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui. Vienas iš renginio tikslų – ir tarpmokyklinio bendradarbiavimo stiprinimas.
Renginio pradžioje sėkmingo ir produktyvaus darbo jo dalyviams palinkėjo gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė. Pirmojoje renginio dalyje mokiniai, dirbdami grupėmis, diskutuodami, klausydami mokytojų patarimų, išsiaiškino esminius monologo ir dialogo kūrimo principus. Antrojoje renginio dalyje teorinės žinios išbandytos praktiškai: poromis suskirstyti mokiniai „laikė egzaminą“. Neįprasta aplinka, nepažįstamas porininkas sukūrė tikro egzamino įspūdį, todėl tai buvo puiki proga pasitikrinti ne tik savo žinias, gebėjimus, bet ir psichologinį pasiruošimą jau mažiau nei po mėnesio laukiančiam egzaminui. Po renginio, dalindamiesi įspūdžiais, tai pripažino ir patys mokiniai.
Visiems renginyje dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams linkime puikių bendro darbo rezultatų!