Nepriklausomybės dienai paminėti skirtas tarpmokyklinis tinklinio turnyras

2018-03-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Kovo 12 d. gimnazijoje įvyko jau tradiciniu tapęs, Nepriklausomybės dienai paminėti skirtas, tarpmokyklinis tinklinio turnyras. Kūno kultūros mokytojų Rūtos Diržinauskienės ir Žilvino Žygės organizuotame turnyre dalyvavo penkios vaikinų ir dvi merginų komandos iš Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo, Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio, Paberžės „Verdenės“, Širvintų Lauryno Stuokos Gucevičiaus ir Širvintų rajono Gelvonų gimnazijų. Turnyro nugalėtojais tapo Paberžės „Verdenės“ gimnazijos vaikinų ir merginų komandos, II vietą iškovojo Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo merginų komanda ir Širvintų Lauryno Stuokos Gucevičiaus vaikinų komanda, trečioji vieta atiteko turnyro šeimininkams – Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos vaikinų komandai.
Sveikiname prizininkus, visus turnyro dalyvius ir juos ruošusius mokytojus!