Tau, Mama!

2017-05-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gegužės 5 d. tradiciškai pakvietėme mamytes ir tėvelius į Motinos dienos proga surengtą šventinį koncertą gimnazijoje. Dar neprasidėjus renginiui širdį džiugino gausiai besirenkantys žiūrovai, kuriuos koncerto pradžioje šiltai pasveikino jungtinis gimnazijos choras daina, skirta Mamai…
Vėliau scenoje koncertinės programos dalyviai keitė vieni kitus: žavėjomės pop choro „Saulės spindulėliai“, vokalinio ansamblio „Svaja“ atliekamais muzikiniais kūriniais, priešmokyklinukų dainele, 1b klasės mini inscenizacija, antrokų eilėmis, ketvirtokų raudonuoju tango bei valsu mamai, šeštoko Nikitos pianinu skambintu kūriniu, penktokių lietuvių liaudies šokiu bei breiko pasirodymu. Pasibaigus koncertui jo svečius pakvietėme pasigrožėti mokinių darbelių paroda, o mamytes – nuo pavasario žiedais pasipuošusio medelio išsirinkti palinkėjimą. Tikimės, kad koncerto metu vaikų dovanotos šypsenos sušildė visų širdis, įkvėpė dalintis gėriu ir kurti grožį :).
Dėkojame koncerto vedėjams šeštokams Sandrai, Elenai, Dominykui ir Austui, visiems koncertinės programos dalyviams, renginio scenarijų parengusiai mokytojai Danutei Stapulionienei, koncertinę programą ruošusiems mokytojams Jurgitai Voskanienei, Nijolei Sadovskajai, Jūratei Malinauskienei, Sonatai Verbaitienei, Linai Kazlauskienei, Juditai Misevičienei ir Viliui Ščerbickui, už sceninę dekoraciją dėkojame mokytojai Tautvilei Zamaravičiūtei, mokinių darbelių parodą – visiems jų autoriams bei mokytojams Audronei Vaitkevičienei ir Petrui Žygei.