Pradinukų išvyka į Trakus

2017-05-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gegužės 3 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1b ir 2 klasių mokiniai su mokytojomis L. Kazlauskiene, J. Kurauskiene, N. Sadovskaja ir  J.  Malinauskiene išvyko į Trakus bei Trakų rajone esantį ,,Alpakų ūkį“. Pastarajame ir pradėjome savo ekskursiją, kur svetingi šeimininkai vaikams papasakojo alpakų kilmės istoriją, kaip jos atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai, parodė alpakų vilnų siūlus, iš jų numegztus gaminius bei pavaišino žolelių arbata su sausainiais. Vaikai  galėjo alpakas pašerti, paglostyti, pavedžioti ir su jomis nusifotografuoti. Daug džiugesio vaikams suteikė ir pažintis su kitais šio ūkio augintiniais – „chihuahua“ veislės šuniukais.
Vėliau važiavome į Trakus, kur  dalyvavome  ekskursijoje laivu ,,Nepažinti Trakai“. Plaukdami Galvės ežeru apžvelgėme Trakų pilį, išvydome didinguosius Užtrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėjome nuostabiu apylinkių grožiu.
Krante vaikų laukė staigmena. Prie piratų laivo ,,Trakų Vytinė‘‘ juos pasitiko piratė, kuri ruošėsi išplaukti ieškoti lobio. Tai išvykai piratė turėjo susirinkti laivo įgulą. Vaikai, užsirišę piratų skareles, keliavo išbandymų, žaidimų, įvairių užduočių keliu. Po ilgų ieškojimų jie aptiko skrynią, pilną auksinių monetų. Laivo kapitonas surengė lobio dalybas. Kiekvienas jaunasis piratas gavo po auksinę monetą bei „piratologijos eksperto“ pažymėjimą.
Turiningai praleidę laiką, suvalgę po kibiną, kupini puikių įspūdžių sugrįžome į gimnaziją.