Puikūs rezultatai tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2017“

2017-05-09 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 16 d. vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“. Jau sulaukėme rezultatų, kurie labai pradžiugino. Net šeši mūsų gimnazijos mokiniai pateko į geriausiųjų rajone dešimtuką. Antrą vietą rajone užėmė 4 klasės mokinys Žygimantas Kazėnas (mokytoja Sonata Verbaitienė) ir IVG klasės mokinė Eglė Našlėnaitė (mokytoja Olga Andrijanovienė), trečia vieta atiteko 2 klasės mokiniui Kazimierui Pukalskui (mokytoja Jūratė Malinauskienė) ir šeštokui Dominykui Sauliui Žaliui (mokytoja Danutė Blusevičienė), ketvirtą vietą laimėjo trečiokė Jonė Vidmantė Bylaitė (mokytoja Ramutė Barutytė) ir šešta vieta atiteko 4 klasės mokiniui Petrui Šniūrevičiui (mokytoja Sonata Verbaitienė). Sveikiname šaunius matematikus ir linkime sėkmės!