Šeimų sporto šventė

2017-01-30 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Sausio 28 d. gimnazijoje įvyko kasmetinė, jau ketvirtoji šeimų sporto šventė. Susirinko ne itin gausus, tačiau sportiškai ir šventiškai nusiteikusių dalyvių būrys. Gimnazijos direktorei Kristinai Bajevienei palinkėjus gero starto iš 3 narių (ne mažiau dviejų šeimos narių ir vieno draugo, kaimyno ar giminaičio) sudarytos komandos kojų miklumą, rankos ir akies taiklumą išbandė linksmųjų estafečių, smiginio, greitojo snaiperio ir linksmojo boulingo rungtyse. Smiginio ir greitojo snaiperio rungčių nugalėtojai apdovanoti diplomais bei atminimo medaliais, bendroje taškų įskaitoje daugiausiai taškų surinkusiai Samukovų šeimai įteikta nugalėtojų taurė. Be apdovanojimo neliko nei viena šventėje dalyvavusi šeima, apdovanotos ne tik prizines vietas užėmusios komandos, bet ir draugiškiausia bei aktyviausia išrinktos šeimos.
Dėkojame šventę organizavusiems kūno kultūros mokytojams Rūtai Diržinauskienei bei Žilvinui Žygei, šventėje dalyvavusiems tėveliams, mokiniams, jų broliukams ir sesutėms. Tikimės, kad drauge praleista savaitgalio popietė neprailgo ir į namus grįžote žvalūs bei pailsėję:).