Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso mokyklinis etapas

2017-01-27 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Sausio 23 d. gimnazijoje organizuota 5-IVG klasių mokinių meninio skaitymo šventė – konkursas. Šventės pradžioje jos dalyvius daina „Kur, tu, mano Lietuva“ pasveikino gimnazijos vokalinio ansamblio „Svaja“ merginos.
Konkurse pasirodė 17 dalyvių. 5-8 klasių grupėje nugalėtojomis tapo 5 kl. mokinė Ieva Našlėnaitė ir 8 kl. mokinė Simona Kuoraitė, II vietą užėmė 7 kl. mokinė Marija Romančenko, III vietą pasidalino 5 kl. mokinė Marta Misevičiūtė ir aštuntokė Solveiga Grybkauskaitė. IG-IVG klasių grupėje I vietą užėmė IIIG kl. mokinė Skaistė Marija Skinulytė ir IVG kl. mokinys Maksim Romančenko, II vieta atiteko IVG kl. mokinei Gretai Rastenytei, III vieta – IVG kl. mokiniui Valdui Pileckui.
Sveikiname visus konkurso dalyvius, prizininkus ir nugalėtojus Ievą, Simoną, Skaistę ir Maksimą, kurie vasario 2 d. gimnaziją atstovaus Nemenčinėje vyksiančiame Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape. Linkime sėkmės!