1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“

2017-02-02 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Sausio 31 d. mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“. Visus susirinkusius į konkursą Janinos Degutytės eilėraščiu „Gintarėliai“ ir melodingais fleitos garsais pasveikino ketvirtokai Faustina ir Žygimantas.
Konkurse pasirodė 31 dalyvis. 1-2 klasių grupėje I vietą laimėjo 1b klasės mokinė Adelė Urnavičiūtė, II vietą užėmė 1a klasės mokinys Tautvydas Tomkevičius ir 1b klasės mokinė Ieva Bartkutė, III vietą pasidalino 1a klasės mokinė Anelė Rudzevičiūtė ir antrokė Rūta Misevičiūtė. 3-4 klasių grupėje I vietą užėmė 4 klasės mokinė Faustina Tamošiūnaitė, II vieta atiteko ketvirtokėms Gabijai Vansovičiūtei ir Paulinai Barčenko, III vietą laimėjo 4 klasės mokinys Artūras Babelis ir trečiokai Laurynas Zizas bei Gaja Pilarczyk – Palaitis.
Konkurso nugalėtojos Adelė Urnavičiūtė (mokytoja Nijolė Sadovskaja) ir Faustina Tamošiūnaitė (mokytoja Sonata Verbaitienė) vasario 15 d. atstovaus gimnaziją Nemenčinėje vyksiančiame rajoniniame 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse „Vaivos juosta“. Linkime sėkmės!

Konkurso organizatorė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sonata Verbaitienė