„Trijų karalių“ krepšinio turnyras 3X3

2016-01-14 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Sausio 11 d. mūsų gimnazijoje vyko kūno kultūros mokytojų R. Diržinauskienės ir Ž. Žygės organizuotas tarpmokyklinis "Trijų karalių" krepšinio turnyras 3×3. Turnyre dėl medalių ir garbės varžėsi trijų gimnazijų – Kun. Juzefo Obrembskio, Paberžės „Verdenės“ ir Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo – vaikinų komandos. Po atkaklios kovos pirmąją ir antrąją vietas užėmė mūsų gimnazijos mokinių komandos, treti liko Kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos atstovai, o ketvirtąją vietą užėmė Paberžės „Verdenės“ gimnazistai.

Po turnyro parodomąsias rungtynes sužaidė jo nugalėtojai ir mūsų gimnazijos mokytojų komanda. Turnyras praėjo puikiai – sportininkai pasitikrino savo jėgas ir įgijo patirties prieš analogiškas rajonines varžybas. Na, o žiūrovai puikiai praleido laiką palaikydami patinkančią komandą bei bandydami perprasti krepšinio žaidimą.

Kūno kultūros mokytoja Rūta Diržinauskienė