Kalėdinė kelionė

2016-01-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Rekordiškai šiltą gruodžio 18-osios rytą  priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, 1-os ir 4-os klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis V. Palšyte – Lašiene, I. Zimnickiene, L. Kazlauskiene, J. Kurauskiene išvyko į kupiną įspūdžių Kalėdinę kelionę. Vykome į Vilniaus miesto „Kamerinį“ teatrą, kur stebėjome spektaklį „Kalėdų giesmė“. Tai – pamokanti istorija apie šykštų ir bejausmį Skrudžą, mylintį tik save ir pinigus. Tačiau prieš Kalėdas įvykęs stebuklas pakeitė net storžievį, kuris supranta, kad iki šiol elgėsi ir gyveno ne taip ir pats laikas keistis… Po pamokančios istorijos vaikučius aplankė Kalėdų senelis su saldžiomis dovanėlėmis.

Po renginio vykome į sostinės Katedros aikštę. Lankėmės „Kalėdiniame miestelyje“, kur gražiausioje Lietuvos eglėje klausėmės pasakų personažų skaitomų Kalėdinių istorijų. Vėliau turėjome galimybę pakilti į  Gedimino kalną ir pažvelgti į miestą iš aukštai, apžiūrėti Lietuvos valdovams Gediminui ir Mindaugui skirtus paminklus bei aplankyti aikštėje įkurtą Kalėdų prakartėlę. Po pietų pavargę, bet pilni įspūdžių sugrįžome į gimnaziją.

Priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Lina Kazlauskienė