Dalyvavome renginyje, skirtame Sergejaus Jesenino 120-ųjų gimimo metinių paminėjimui

2015-10-29 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 21 d. dalyvavome Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje vykusiame renginyje, skirtame Sergejaus Jesenino 120-ųjų gimimo metinių minėjimui "Есенинские чтения". Drauge su rusų kalbos vyresniąja mokytoja Danute Stapulioniene renginyje dalyvavo bei poeto eiles deklamavo 7 klasės mokinė Erika Aniskevič, IIG klasės mokinės Darija Fedotenkova, Evelina Makovska ir Julija Syricina. Renginio metu skambėjo ne tik S. Jesenino eilės, bet ir romansai, gyvas poeto balsas (įrašas). Mokiniai grįžo puikiai nusiteikę ir kupini noro dalyvauti kituose renginiuose.

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja Danutė Stapulionienė