Šokolado gaminimo šou

2015-10-29 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 20 d. trečiokai kartu su mokytoja Sonata Verbaitiene vyko į edukacinę – pramoginę šokoladinių saldainių gaminimo pamokėlę Šokolado restorane „Pilies šokoladinė“. Mokiniai atvyko į jaukų ir šokoladu kvepiantį restoranėlį. Čia jie susipažino su šokolado rūšimis, visų jų paragavo, išklausė pasakojimo, kaip šokoladas gaminamas, pasidžiaugė „Šokoladiniu lietučiu“, stebėjo, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai su kremu ir turėjo progą paragauti ką tik pagaminto šviežiausio šokolado. Tačiau smagiausia buvo duoti valią fantazijai ir patiems gaminti saldainius. Kokių tik nepagaminome!

Pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais. Trečiokai grįžo kvepiantys šokoladu, patyrę daug džiugių ir saldžių akimirkų.

Trečios klasės mokytoja Sonata Verbaitienė