Penktokų išvyka į Kernavę

2015-10-30 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 22 d. penktos klasės mokiniai drauge su klasės vadove  Danute Stapulioniene vyko į Kernavę, kur  aplankė skulptorių H. Orakauską bei dalyvavo jo paties pravestame edukaciniame užsiėmime "Gyvoji skulptūra". Lydimi skulptoriaus mokiniai apžiūrėjo darbų ekspoziciją, šaudė patranka "Atlantida", išbandė autoriaus sukurtą skulptūrą – karietą "Kernavės taksi", pažaidė mini krepšinį "Varlius" ir kt.

Mokiniai lankėsi ir Kernavės archeologijos ir istorijos  muziejuje. Ten dalyvavo edukacinėje programoje "Gyvoji archeologija – kelionė į praeitį". Sužinojo, kad svarbiausi tolimosios praeities liudininkai yra žmogaus naudoti daiktai ir kiti jo veiklos pėdsakai, kuriuos suranda archeologai. Pasivaikščioję po Kernavės piliakalnius, įsigiję kultūrinio paveldo lauktuvių, kupini įspūdžių mokiniai sugrįžo į gimnaziją.

5 klasės vadovė Danutė Stapulionienė