Vaikų vasaros stovykla „Boružėlė“

2015-06-17 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Mūsų gimnazijos pradinukai turėjo turiningą atostogų savaitę vaikų vasaros stovykloje „Boružėlė“. Stovyklos metu vyko daug įvairių veiklų: organizuotos sportinės estafetės, piešimo konkursas ant asfalto, socialinių įgūdžių užsiėmimai, „Senosios animacijos“ peržiūra ir aptarimas, „Šokių karaokė“ ir kt.

Vaikams labai patiko darbščiųjų rankų užsiėmimai, kurių metu jie gamino stovyklos simbolį – boružėlę, su dailės mokytoja mokiniai piešė gamtos motyvų paveikslus ir gamino molines boružėles, informatikos mokytoja supažindino su informatikos pasauliu, vaikai piešė, žaidė žaidimus, iliustravo pasakas.

Stovyklos metu mokiniai vyko ir į Rumšiškių Lietuvos liaudies buities muziejų, ten dalyvavo edukacinėje programoje „Vaikų žaidimai, pasakos, dainos“. Mokiniai labai turiningai praleido visą dieną etnokultūrinėje aplinkoje.

Artėjant stovyklos pabaigai mokiniai dalyvavo užsakytoje nuostabioje edukacinėje programoje „Viduramžių Lietuvos žaidimai“, kurią vedė senovinių stalo žaidimų žinovė iš Senųjų amatų ir edukacijos centro „Vikingų kaimas“ Širvintų rajone .

Stovyklos koordinatorė socialinė pedagogė metodininkė Aida Lukšienė