Mokslo metų baigimo šventė

2015-06-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Birželio 5 d. 6-IIIG klasių mokiniai šventiškai nusiteikę rinkosi į mokslo metų baigimo šventę, kurią organizavo IG klasės mokiniai bei jų auklėtoja Alma Narbuntienė.  Šventę pradėjome Lietuvos Respublikos himnu bei Lietuvos Respublikos vėliavos nuleidimu. Vėliau gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė  tarė sveikinimo žodį ir geriausiems bei aktyviausiems šiais mokslo metais mokiniams įteikė pagyrimo raštus.

IG klasės mokiniai parengė gražią ir nuoširdžią programėlę, įspūdingiausias mokslo metų akimirkas galėjome pamatyti mokinių sukurtame filmuke. Abejingų nepaliko ir IG bei IIG klasių mokinių atliekamos dainos, šokis.

Didžiausias dėmesys renginio metu buvo skiriamas pagrindinio ugdymo programą baigusiems bei pagrindinį išsilavinimą įgijusiems IIG klasės mokiniams, tad jiems IG klasės mokiniai organizavo žinių patikrinimą „Protų mūšis“, kurio metu mokiniams teko atsakyti į sudėtingus ir šmaikščius klausimus. Šauniai pasirodę gimnazijos antrokai apdovanoti simboliniais varpeliais, jiems įteiktas saldus tortas.

Renginį tradiciškai užbaigėme gimnazijos himnu bei visiems linkėdami gražių ir turiningų vasaros atostogų.