Sveiki sugrįžę!

2015-09-03 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Palengva, nejučia, su rudens spalva ir rudenio vėjais, žolynų gyvybę vėsa palytėjęs, su astrų kvapu ir gervių klyksmu prie kiekvieno iš mūsų sustoja rugsėjis…

Pirmasis rugsėjo rytas tradiciškai subūrė gražią mūsų gimnazijos bendruomenę naujų mokslo metų pradžiai. Šventės proga miestelio bažnyčioje aukotos šv. Mišios, po kurių susirinkome gimnazijos kiemelyje į naujų mokslo metų atidarymo šventę.

Šventę pradėjome iškilmingai pakeldami Lietuvos Respublikos vėliavą bei sugiedodami Lietuvos Respublikos himną. Už gražią vėliavos pakėlimo ceremoniją dėkojame jauniesiems gimnazijos šauliams. Bendruomenės narius sveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė, pristatyti nauji gimnazijos mokytojai, darbuotojai. Tradiciškai pasirodė pirmokėliai, juos sveikino ir drąsino mokytoja Vida Palšytė – Lašienė. Pirmokėliams įteiktas jų pasiruošimą mokyklai patvirtinantis dokumentas „Pirmoko pasas“ bei Lietuvių švietimo draugijos „Rytas“ dovanotos kuprinės.

Už šventinę programą dėkojame IVG klasės mokiniams, jų vadovei Olgai Andrijanovienei, muzikinius numerius atlikusioms solistėms, merginų chorui bei muzikos mokytojai Jurgitai Voskanienei.

Džiaugiamės gausiu šventės dalyvių būriu, besišypsančiais veidais bei gimnazijos erdves pripildžiusiu juoku! Lai nauji mokslo metai visiems būna kupini atradimų ir mažų kasdienių džiaugsmų