Sveika, vasarėle!

2015-06-02 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gegužės 29 d. gimnazijoje šurmuliavo mokslo metų pabaigą švenčiantys priešmokyklinukai, pradinukai ir penktokėliai. Vėlyvą rytą vaikučiai ir juos atlydėję tėveliai susibūrė gimnazijos aktų-sporto salėje į šia proga surengtą šventę.

Šventės pradžioje visus sveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė, labai gerai ir gerai šiais mokslo metais besimokiusiems mokinukams įteikti pagyrimo raštai, vėliau skambėjo pradinukų choro atliekamos dainelės, pirmokėliai ir antrokėliai scenoje sušoko nuotaikingus šokius.

Ypatingas dėmesys skirtas pradinio ugdymo programą baigusiems ketvirtokams, jiems įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Šia proga juos sveikino klasės vadovė, tėveliai, dovanėles įteikė trečiokai, nuotaikingą programėlę bei žinių patikrinimą paruošė penktokai. Šventę užbaigėme jungtinio pradinukų choro atlika „Šventine dainele“ bei gimnazijos himnu.