„Gintarėlį tau nešu ant delno“

2015-03-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 3  d.  gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas “Gintarėlį tau nešu ant delno“. Konkurse dalyvavo dvidešimt trys 1-4 klasių mokiniai.

Pirmoji vieta atiteko antrokei Faustinai Tamošiūnaitei (mokytoja Sonata Verbaitienė), antrąją vietą pasidalino 3 klasės mokinė Marta Misevičiūtė (mokytoja Irma Zimnickienė ) ir antrokė Saulė Mincevičiūtė (mokytoja Sonata Verbaitienė), trečioji vieta atiteko pirmokui Kajui Urnavičiui (mokytoja Ramutė Barutytė) ir antrokui Artūrui Babeliui (mokytoja Sonata Verbaitienė).

Visiems konkurso dalyviams įteikti gimnazijos direktorės Kristinos Bajevienės padėkos raštai.

Faustina Tamošiūnaitė atstovaus mūsų gimnaziją rajoniniame skaitovų konkurso etape. Linkime Faustinai sėkmės!