Dalyvavome nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“

2015-03-16 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Minėdami mūsų nepriklausomos valstybės 25-ąsias metines atsiliepėme į kvietimą dalyvauti pirmą kartą organizuotame nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Konkurse dalyvavo 19  mūsų gimnazijos 5-8 ir IG-IVG klasių mokinių.

Kovo 10 d. organizuoto konkurso metu jo dalyviai turėjo atsakyti į 60 atviro tipo klausimų iš įvairių Lietuvos istorijos laikotarpių, tam buvo skirtos 40 minučių. Klausimai nebuvo lengvi, tačiau skatinantys mokinius domėtis istorija, todėl šiame konkurse mokiniai ne tik pasitikrino žinias, bet ir nemažai sužinojo. Geriausiai pasirodė daugiausiai klausimų teisingai atsakęs IIG klasės mokinys Ernestas Fedorovičius.

Tikimės, kad konkursas taps gražia tradicija ir kasmet konkurso dalyvių skaičius vis didės.