„Mano svajonių mokykla“

2015-03-19 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 12 d. trečios ir ketvirtos klasių mokiniai lydimi mokytojos Vidos Palšytės-Lašienės vyko į Riešės gimnazijoje organizuotą regioninių mokyklų 3-4 klasių mokinių teorinę – praktinę konferenciją „Mano svajonių mokykla".

Vaikus projektui „Svajonių mokykla“ paruošė mokytojos Vida Palšytė-Lašienė ir Irma Zimnickienė. Konferencijos metu dalyviai ne tik skaitė pranešimus, vaidino mini vaidinimus, bet ir dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose grupėse, kuriuos organizavo Riešės gimnazijos psichologė.

Dalyvavimas konferencijoje mums suteikė galimybę pristatyti „Mūsų svajonių mokyklą" ir išgirsti bendraamžių svajones, sustiprinti mokyklų partnerystę, taip pat suteikė papildomų galimybių būti matomiems ir įvertintiems kitų mokyklų. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir gardžiomis vaišėmis.

3 klasės mokytoja Irma Zimnickienė