„Nepaverskime mūsų Žemės šiukšlynu!“

2014-12-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 5 d.  priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Kazlauskienė  ir  antros klasės mokytoja Sonata Verbaitienė sukvietė pradinių klasių mokinius į gimnazijos salėje vykusį baigiamąjį projekto „Nepaverskime mūsų Žemės šiukšlynu“ renginį.

Keletą savaičių iki renginio priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai bei 1-4 klasių mokiniai iš antrinių žaliavų gamino darbelius parodai „Atgijusios atliekos“. Kūrybiškiausių darbelių  autoriai apdovanoti padėkos raštais.

Renginio metu antros klasės mokiniai parodė teatralizuotą pristatymą apie šiukšlių rūšiavimą.  Vėliau renginio dalyviams  pristatyta mokomoji medžiaga apie šiukšlių rūšiavimo naudą ir gamtos saugojimą, vaikai noriai atsakinėjo į renginio vedėjų pateiktus klausimus.

Paskutinėje renginio dalyje visų klasių atstovai pristatė iš antrinių žaliavų sukurtus drabužius.

Visi renginio dalyviai nudžiuginti saldžiosiomis dovanėlėmis.