Žurnalisto profesija iš arti

2014-12-09 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 8 d. grupė IIIG-IVG klasių mokinių kartu su socialine pedagoge Aida Lukšiene aplankė laikraščio „Lietuvos rytas“ redakciją bei televizijos studiją, kur susipažino su žurnalisto ir fotokorespondento darbu.

Didžiausią įspūdį mokiniams paliko susitikimas su fotožurnalistu Vidmantu Balkūnu, kuris parodė fotoreporterio techniką, specialią aprangą, naudojamą fiksuojant įvykius karštuose taškuose, papasakojo apie pavojus, įdomybes, parodė daug nuotraukų ir videosiužetų. Mokiniai galėjo pasimatuoti neperšaunamą liemenę ir šalmą, užsidėti kuprinę su foto technika.

Vizito metu mokiniai aplankė ir televizijos žinių studiją, kur susipažino su žinių vedėjo darbu, apžiūrėjo laidų filmavimo, tiesioginių transliacijų vietą.