Tarpmokyklinės tinklinio varžybos

2014-02-22 Be kategorijos 0

Š.m. vasario 20 dieną mūsų mokykloje vyko tarpmokyklinės draugiškos tinklinio varžybos tarp mūsų mokyklos ir  Paberžės Verdenės” vidurinės mokyklos mokinių. Turnyre varžėsi 3 grupių komandos: berniukai, gimę iki 1999 m., mergaitės be amžiaus apribojimo ir mokyklų geriausių žaidėjų rinktinės. Pirmieji rungtyniavo berniukai. Vyko gana lygi kova, tačiau mūsų vaikinai sugebėjo įrodyti savo pranašumą. Vėliau savo pasirodymu nustebino mūsų mokyklos mergaitės, kurios triuškinamu rezultatu 3-0 nepaliko šansų svečių komandai laimėti bent vieną setą. Tačiau mūsų mokyklos rinktinė nepajėgė pasipriešinti kur kas stipresniems Paberžės Verdenės” vidurinės mokyklos mokiniams. Nors paskutinės rungtynės ir buvo pralaimėtos, gauta patirtis labai pravers ruošiantis ateinančioms varžyboms.