Vasario 16-osios minėjimas mokykloje

2014-02-21 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

2014 m. vasario 14 d. mokykloje vyko minėjimas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai. Sugiedojus Lietuvos Respublikos himną sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Kristina Bajevienė. Sveikinime nuskambėjo prasmingi palinkėjimai būti tikrais piliečiais, savo valstybės bei mokyklos patriotais, taip pat mokyklos vadovė perskaitė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro D. Pavalkio sveikinimą.

Pirmojoje renginio dalyje 10 klasės mokiniai Povilas Lepeika ir Božena Malachovskaja pristatė istorines priežastis ir titaniškas XX amžiaus pradžios Lietuvos šviesuolių pastangas, atvedusias Lietuvą į taip ilgai lauktą Nepriklausomybę, išklausėme 3-12 kl. mokinių minčių apie laisvę. Renginio kulminacija tapo teatro mokytojos Juditos Norvaišaitės kartu su 3-9 klasių mokiniais paruoštas spektaklio eskizas pagal žydų pasaką „Lapinas ir Leviatanas“. Spektaklis šia proga buvo rodomas todėl, kad pagrindinė spektaklio mintis – apsisprendimo laisvė ir atsakomybės prisiėmimas už ją. Jaunieji aktoriai pasirodė tikrai šauniai, publika liko sužavėta teatro mokytojos ir mokinių nuveiktu darbu. Šį gražų ir prasmingą renginį organizavo teatro mokytoja J. Norvaišaitė ir istorijos mokytojas Aidas Gradeckas.