„Laukiniuose Vakaruose…“

2014-02-28 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Vasario 21 d. pradėjome skaičiuoti likusį laiką – šimtą dienų – iki brandos egzaminų bei  išsiskyrimo su 22-ąja mūsų mokyklos abiturientų laida. Artėjantį išsikyrimo liūdesį, didėjantį egzaminų nerimą trumpam pamiršome pakviesti į „Laukinius Vakarus“ – 11-okų paruoštą šimtadienio šventę.

Dvyliktokus sveikino miestelio merė – mokyklos direktorė Kristina Bajevienė, vice merė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė, šerifė – klasės vadovė Daiva Čatrauskienė.

Dvyliktokų laukė vienuoliktokų paruošti „Laukinių Vakarų“ išbandymai, sėkmingai juos įveikusieji gavo tai patvirtinančius dokumentus – pusatestačius.

Šventė baigėsi lyriškai nuotaikinga dvyliktokų programa bei tradiciškai skanautu šimtadienio tortu.

Dvyliktokams belieka palinkėti prasmingai ir turiningai praleisti likusį laiką mokykloje, kurti gražius buvimo drauge prisiminimus…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė