Atvira veikla mokykloje

2014-03-03 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Š. m. vasario 28 dieną mokykloje vyko renginys „Русские блины. Масленица“, kurį organizavo rusų kalbos mokytoja Danutė Stapulionienė. Renginio metu mokiniai susipažino su Užgavėnių tradicijomis Rusijoje ir kitose šalyse, žaidė, dainavo, vaišinosi blynais ir rusišku  gėrimu (сбитень).

Renginys neprailgo nei patiems dalyviams, nei svečiams (renginį stebėjo ir jo aptarime dalyvavo mokytojos iš Vilniaus rajono Avižienių-Maišiagalos rusų kalbos mokytojų metodinio centro).

Rusų kalbos mokytoja D. Stapulionienė įteikė padėkas mokiniams, kurie padėjo pravesti šią šventę: aštuntokams Darijai Fedotenkovai, Nikitai Fedotenkovui, Evelinai Makovskai, Dignai Narkevičiūtei, Julijai Syricinai, Skaistei Skinulytei; septintokams Barčenko Renatai, Čebotariovui Jevgenijui, Domingai Kondratavičiūtei, Romai Omelčuk, Raimondai Prokopovič, devintokei Agatai Omelčuk, dešimtokėms Aleksandrai Balkevič, Viktorijai Kalasinskaitei.