Išvyka į „Lietuvos ryto“ spaustuvę ir kino teatrą

2024-03-27 Be kategorijos 0
Kovo 26 d. 5b klasės mokiniai su klasės vadove Danute Stapulioniene vyko į „Lietuvos ryto“ spaustuvę Skaidiškėse. Mokinius pasitiko technologė, kuri aprodė spaustuvę, supažindino su įranga ir paaiškino, kokį kelią nueina leidiniai kol pasiekia skaitytoją. Tai priešspausdiminis parengimas, ofsetinė spauda, pospausdiminis apdirbimas, logistika. Mokiniai buvo smalsūs, uždavė daug klausimų, sužinojo, kokių profesijų žmonės dirba spaustuvėje. Laikas prabėgo labai greitai, o už žingeidumą ir gražų elgesį visi gavo dovanų po didelę spalvinimo knygą.
Iš spaustuvės penktokai vyko į Apollo Outlet kino teatrą, kur žiūrėjo edukacinį filmą „Jaunasis vadas Vinetu“. Tai įkvepiantis ir pamokantis pasakojimas apie tikrą draugystę, drąsą bei atsakomybę.
Išvyka buvo kupina įvairių patirčių, kurias mokiniai dar ilgai prisimins.
5b klasės vadovė Danutė Stapulionienė