Edukacija Nacionaliniame Kauno dramos teatre

2024-03-26 Be kategorijos 0
Kovo 25 dieną 5a klasės mokiniai vyko į Nacionalinio Kauno dramos teatro organizuojamą edukaciją ,,Teatro magija – ekskursija po Nacionalinio Kauno dramos teatro užkulisius“. Vaikai sužinojo, kad pagrindiniame Nacionalinio Kauno dramos teatro pastate veikia trys salės: Didžioji scena, Rūtos salė ir Mažoji scena. Teatras turi įdomią istoriją ir senovės laikus menantį pastatą. Ekskursijos metu mokiniai aplankė visas scenas, susipažino su jose esančia technika ir įranga. Cechuose susitiko su čia dirbančiais meistrais. Grimo cechas, siuvykla, butaforijos dirbtuvės, kuriose gimsta spektaklių dekoracijos ir patys įvairiausi spektaklyje naudojami daiktai visiems padarė įspūdį. Mokiniai kiekvienoje šio teatro stotelėje sužinojo po įdomią istoriją, išgirdo atsakymus į rūpimus klausimus.
5a klasės vadovė Audronė Vaitkevičienė