8-IVG klasių mokiniai vyko į spektaklį anglų kalba „1984-ieji“

2024-03-21 Be kategorijos 0
Antrąją Humanitarinių dalykų savaitės dieną 8b-IVG klasių mokiniai vyko į spektaklį anglų kalba „1984-ieji“, kurį pristatė TNT Theatre Britain and America aktorių trupė. Tai vieno garsiausių anglų rašytojo ir žurnalisto George’o Orwell’o XX a. romano interpretacija. George’as Orwellas skaitytojus nukelia į distopinį ir totalitarinį pasaulį, kuriame gyventojai yra nuolat stebimi ir privalo dirbti Didžiojo Brolio ir Partijos naudai. Pagrindinis veikėjas Vinstonas Smitas – pasislėpęs pakrikos Teisybės ministerijos Registrų skyriuje sumaniai perrašinėja praeitį, kad ji atitiktų Partijos poreikius. Tačiau jis tiki, jog egzistuoja pogrindinė valdžiai besipriešinanti organizacija. Tačiau kaip kovoti prieš totalitarinę valdžią, kai negali išsiduoti? Kuo pasitikėti, kai jautiesi stebimas visą parą? Galiausiai, kai puikiai žinai, kad tai gali baigtis sunaikinimu.
Aiški aktorių anglų kalbos tartis, puiki vaidyba nepaliko abejingų. Lauksime naujų spektaklių rudenį!
Anglų k. mokytojos Irma Krenciuvienė ir Dalia Jutelienė