🌏🦉🌿 Žemės dieną paminėjome keldami inkilus ir rinkdami šiukšles Dūkštų girininkijoje

2024-03-21 Be kategorijos 0
Kovo 20-ąją didelė grupė mūsų gimnazijos mokinių, lydimi mokytojų Almos Narbuntienės ir Daivos Petkauskienės, vyko į Dūkštų girininkiją kelti inkilų. Kaip visada mus maloniai pasitiko girininkas Laimis Valiukas ir jo vadovaujami mokiniai kibo į darbą. Vieniems tai buvo jau gerai pažįstamas procesas, kiti inkilą kėlė pirmą kartą gyvenime, tad girininko patarimai ir pamokymai labai pravertė😉.
Bevaikščiodami po mišką mokiniai pastebėjo labai daug šiukšlių ir nusprendė jas surinkti👏! Taigi išvyka buvo visapusiškai naudinga: ir apie 40 inkilų iškėlėme, ir daugybę šiukšlių surinkome, ir atbundančios gamtos kerais grožėjomės, o dar ir gyvūnų pėdsakų ieškojome🐾.
Grįžome ne tik daug gerų darbų nudirbę, bet ir linksmai nusiteikę!😊