Matematikos fanai dalyvavo konkurse KENGŪRA

2024-03-21 Be kategorijos 0
📝Iš antrame aukšte esančio lietuvių kalbos kabineto numerio atimkite mažiausią pirminį skaičių. Gausite trijų ir devynių kartotinį. Jei užduotį atlikote teisingai, tas skaičius bus 27😉. Tiek mokinių šiandien susirinko į tarptautinį matematikos konkursą „Kengūra“, kuris vyko matematikos kabinete Nr. 2. Tai tikrieji matematikos fanai. Jie atėjo į konkursą ne dėl KENGŪROS pieštuko ar galimybės nedalyvauti pamokose. Jie tiesiog nusprendė išbandyti savo jėgas spręsdami tikrai nelengvas matematikos užduotis🙃.
Rasti išėjimą iš labirinto, paskaičiuoti, kiek žuvų savo vaikams sumaitina pingvinas, išsiaiškinti, kurį skaičių padidinus 2, gaunamas dešimties kartotinis, sumažinus 2 – sveikojo skaičiaus kvadratas, sumažinus 2 kartus – pirminis skaičius… Tai tik keli pavyzdžiai užduočių, kurias turėjo atlikti nykštukai, bičiuliai, juniorai, kadetai, senjorai. Padirbėta iš peties!
Dėkojame visiems dalyviams. Ir, kaip pasakė atsisveikindamas vienas pirmokėlis: – „Iki pasimatymo kitais metais!”👋😊
Matematikos mokytoja Rasuolė Chmeliauskienė