Prevencinis renginys „Saugios atostogos vaikams“

2023-06-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Birželio 9 d. 7a ir 7b klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės Medininkuose organizuotame prevenciniame renginyje „Saugios atostogos vaikams“. Renginio tikslas – supažindinti mokinius su vasaros atostogų metu galinčiais ištikti pavojais, pasidalinti naudingais patarimais apie tai, kaip užkirsti kelią nelaimėms bei apie pagalbos suteikimą joms ištikus, apie vaikų teises ir pareigas, daromas nusikalstamas veikas bei jų pasekmes. Dalyvavo ugniagesių, medikų, policijos, pasieniečių, probacijos tarnybos atstovai, kurie mokinius supažindino su savo darbo specifika, demonstravo priemones bei įrangą. Vaikai stebėjo pasieniečių šuniuko pasirodymą, greitosios pagalbos automobilyje mėgino gaivinti „nukentėjusįjį“, probacijos tarnybos punkte išmėgino alkotesterius ir pamatė, kaip atrodo apykojė bei sužinojo, kam ji skirta. Atsigaivinę po ugniagesių dušu, aplankėme Medininkų pilį ir jos ekspoziciją.
Linkime visiems įdomių, turiningų ir saugių vasaros atostogų!
Mokytojos Dalia ir Alma