1-4 klasių mokiniai baigė mokslo metus…🎈

2023-06-09 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Birželio 8-osios rytą pradinių klasių mokiniai, juos atlydėję tėveliai ir mokytojai gausiai susibūrė gimnazijos salėje į mokslo metų užbaigimo šventę! Šventės pradžią skambiai paskelbė muzikos mokytojos Jurgitos Voskanienės suburtas jungtinis pradinukų choras. Tradiciškai susirinkusius šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė. Nuotaikingu šokiu džiugino antrokai, pasidžiaugta labai gerai ir gerai besimokančiais mokiniais, pastarieji apdovanoti pagyrimo raštais. Svarbiausiu šventės akcentu tapo ketvirtokų pradinio ugdymo programos baigimas. Patys ketvirtokai šia proga paruošė turiningą šventinę programą: mokiniai dainavo, šoko, grojo, deklamavo eiles, vyriausiais pradinėje mokykloje liekantiems trečiokams paliko įspūdingą testamentą ir įteikė atminimo dovanėles. Trečiokai ketvirtokams dovanojo sėkmės linkinčius varpelius. Ketvirtokus sveikino jų mylimos mokytojos Vida Palšytė-Lašienė ir Odeta Zemeckienė. Ypatinga ši šventė buvo ir ketvirtokų tėveliams, pastarieji šiltus žodžius skyrė vaikų mokytojoms, padėkojo mokytojams dalykininkams, gimnazijos administracijai. Norėdami įsitikinti, ar ketvirtokai pasiruošę keliauti į penktą klasę, penktokai paruošė linksmą, muzikalų žinių patikrinimą🙃.
Šventė kiek užtruko, tačiau tikimės, jog neprailgo😉.
Šiltos ir turiningos vasaros!😊