„Atmintis gyva, nes liudija“

2011-01-13 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Minėdami 20-ąsias Sausio 13-osios įvykių metines prisijungėme prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Akcijos metu mokyklos languose uždegtos žvakutės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, atmintį ir susikaupimą. Žvakučių šviesoje prisiminėme žuvusius už mūsų laisvę ir nepriklausomybę, pagerbėme jų atminimą tylos minute. Sausio 13 įvykių pristatymui, aptarimui buvo skirtas visas pirmosios pamokos laikas. Vyresniųjų klasių mokiniai bendravo su dalykų mokytojais, domėjosi jų išgyvenimais Sausio 13-osios naktį. Jaunesniųjų klasių mokinių pamokos pabaigoje paprašyta nupiešti susiformavusį ryškiausią Sausio 13–osios vaizdinį, užrašyti mintį apie mūsų Laisvės gynėjus, jų pasiaukojimą ar sukurti apie tai ketureilį.

Po pamokos istorijos mokytojas A. Gradeckas ir geografijos mokytoja D. Petkauskienė su grupe įvairių klasių mokinių išvyko į Vilnių, kur dalyvavo Sausio 13-osios įvykių paminėjimui skirtuose renginiuose.

13 val. mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo miestelio bažnyčioje Laisvės gynėjų dienos proga aukotose šv. Mišiose.