Naujametinis karnavalas „Žiemužė“

2011-01-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 27 d. pradinių klasių mokinukai, lydimi savo tėvelių, tradiciškai rinkosi į naujametinį karnavalą mokykloje. Šurmuliuojantys, prasidėjusių atostogų įspūdžiais besidalinantys, mokyklos klases bei koridorius užpildę pradinukai kūrė išties pakilią ir šventišką nuotaiką.

Renginys pradėtas 3 klasės mokinio Andriaus Zimnicko saksofonu atliktu kūriniu „Tyli naktis“. Po šio puikiai žiūrovų įvertinto pasirodymo visos klasės pristatė savo nuotaikingas naujametines programėles. Pristatę save mokiniai drauge su tėveliais stebėjo Raganiukės teatro spektaklį. Renginio pabaigoje vaikus aplankė ilgai lauktas, dovanų maišu nešinas Kalėdų senelis. Mokiniai į namus skirstėsi dalindamiesi patirtais įspūdžiais, džiaugdamiesi ne tik dovanomis, bet ir besitęsiančiomis žiemos atostogomis.