Pirma vieta regioninėse saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“!

2018-05-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gegužės 18 d. Šalčininkų r. Šalčininkėlių pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ regioninis etapas, kuriame varžėsi stipriausios regiono rajonų ir miestų komandos. Mūsų gimnazijos komandą sudarė 1-4 klasių mokiniai: 1a klasės mokinys Rytis Didvalis, 2b klasės mokinys Džiugas Tomašiūnas, trečiokas Kazimieras Pukalskas ir ketvirtokas Laurynas Zizas. Nugalėjusi visas varžoves mūsų gimnazijos komanda iškovojo pirmąją vietą ir kvietimą į nacionalinį etapą, kuris vyks gegužės 24 dieną Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Sveikiname komandą nugalėtoją ir ją ruošusią pradinio ugdymo mokytoją metodininkę Sonatą Verbaitienę. Linkime sėkmės finaliniame etape!