„Žaidžiu – žinau“. Įspūdingos patirtys didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre

2018-05-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gegužės 16 d. 2b ir 3 klasių bei Airėnų pradinio ugdymo skyriaus mokiniai su mokytojomis N. Sadovskaja, I. Vilkoiciene, J. Kurauskiene ir G. Meržinskiene aplankė „CurioCity" – didžiausią Baltijos šalyse edukacinį pramogų centrą vaikams. Šis centras sukurtas pagal koncepciją „žaidžiu – žinau“.
Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančiose 12-oje pažinimo erdvių integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.  Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas,  naujo namo statybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti!
Po gerų, prasmingų užsiėmimų laikas atėjo pietums,  o tada, kupini  teigiamų emocijų, laimingi grįžome namo.
2b klasės mokytoja Nijolė Sadovskaja