1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“

2018-02-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Vasario 6 d. mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.  Skambiais posmais apie Lietuvą visus susirinkusius pasveikino 1a klasės mokiniai, o renginio vedėjai Milda Rudzevičiūtė ir Rytis Didvalis akcentavo, kad šiemet mūsų Laisvei sukanka lygiai 100 metų ir visus savo eilėraščius, gražiausius žodžius skiriame Lietuvos gimtadieniui.
Konkurse pasirodė 31 dalyvis. 1-2 klasių grupėje I vietą laimėjo 2b klasės mokinė Ieva Bartkutė (mokytoja Nijolė Sadovskaja), II vietą užėmė 1a klasės mokinė Milda Rudzevičiūtė (mokytoja Sonata Verbaitienė) ir 2a klasės mokinys Tautvydas Tomkevičius (mokytoja Irma Zimnickienė),  III vietą pasidalino 1a klasės mokinys Kastytis Kuoras (mokytoja Sonata Verbaitienė), 2a klasės mokinė Anelė Rudzevičiūtė (mokytoja Irma Zimnickienė) ir 2b klasės mokinė Adelė Urnavičiūtė (mokytoja Nijolė Sadovskaja). 3-4 klasių grupėje I vietą iškovojo ketvirtokas Laurynas Zizas (mokytoja Ramutė Barutytė), II vieta atiteko trečiokėms  Salomėjai Šniūrevičiūtei  ir Rūtai Misevičiūtei (mokytoja Jūratė Malinauskienė), III vietą laimėjo 4 klasės mokinys Kajus Urnavičius (mokytoja Ramutė Barutytė). Pagyrimo raštu apdovanotas ir konkurso vedėjas 1a klasės mokinys Rytis Didvalis už gražią lietuvių kalbos tartį.
Konkurso nugalėtojai Ieva Bartkutė ir Laurynas Zizas vasario 13 dieną atstovaus gimnaziją Nemenčinėje vyksiančiame rajoniniame 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse „Vaivos juosta“. Linkime sėkmės!