„Lietuva, kai aš Tave tariu…“ Mokinių meninio skaitymo konkursas

2018-01-30 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Sausio 24 d. gimnazijoje įvyko 5-IVG klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Renginio vedėjai IG klasės mokiniai Karina Narbutaitė ir Orestas Kaziukonis kalbėdami apie šių metų vasario 16 d. švęsimą moderniosios Lietuvos gimimą, svarbiausius laimėjimus, atkurtos Lietuvos šimtmečio herojus, skatino neužmiršti, kad kiekvienas mūsų šalies pilietis  yra šiandienos herojus. Ypač įtaigiai kreiptasi į visus moksleivius – jie taip pat kuria Lietuvą, mokydamiesi,  žaisdami, draugaudami, sportuodami, dainuodami, kurdami vaizdą ir žodį. Vedėįai skaitė poeto Justino Marcinkevičiaus eilėraščio „Kad giedočiau tave“ posmus.
Meninio skaitymo konkurso dalyviai skaitė eiles ir prozą, norėdami dovanoti visiems klausytojams lietuviško žodžio grožį ir jo gebėjimą atverti širdis.
Konkurso komisijos nuomone, 5-8 klasių grupėje įtaigiausiai pasirinktą kūrinį skaitė 6 klasės mokinė Ieva Našlėnaitė, kuriai skirta I vieta (mokytoja Rasa Kitkauskienė), 5 klasės mokinys Vilius Meržinskis užėmė II vietą (mokytoja Rita Karbočiuvienė ), 6 klasės mokinė Marta Misevičiūtė – III vietą (mokytoja Rasa Kitkauskienė).
IG-IVG klasių grupėje I vietą laimėjo IVG klasės mokinė Skaistė Marija Skinulytė, klausytojus maloniai nustebinusi savo natūralumu, jautriai perteikta skaitomo kūrinio nuotaika (mokytoja Rasa Kitkauskienė). III vieta skirta IG klasės mokinei Simonai Kuoraitei (mokytoja Rita Karbočiuvienė).
Dėkojame konkurso laimėtojams ir kitiems gimnazijos mokiniams, noriai dalyvavusiems renginyje: 5a klasės mokiniui Artūrui Babeliui, 6 klasės mokinei Emilijai Jančiauskaitei, 7 klasės mokiniams Sandrai Abromavičiūtei ir Dominykui Sauliui Žiliui, 8 klasės mokinei Marijai Romančenko, IG klasės mokinei Erikai Aniskevič ir IIG klasės mokinei Miglei Butkevič.
Sveikiname mokytoją Rasą Kitkauskienę ir jos mokines I. Našlėnaitę bei S. M. Skinulytę, iškovojusias galimybę atstovauti mūsų gimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape.

Lietuvių kalbos mokytoja Rita Karbočiuvienė