Išvyka į Vilniaus teatrą „Lėlė“ ir lėlių muziejų

2017-11-27 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Lapkričio 23 d. 1b klasės ir Airėnų pradinio ugdymo skyriaus mokiniai su mokytojomis L. Maslinskiene ir I. Vilkoiciene aplankė Vilniaus teatrą „Lėlė“ ir greta jo įsikūrusį lėlių muziejų. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Pasaka apie vėžliuką“, kuris išties labai patiko.
Po spektaklio aktorius – lėlininkas pakvietė apsilankyti lėlių muziejuje. Čia mokiniai sužinojo, kad pirmasis lėlių spektaklis buvo suvaidintas dar 1958 metais, o 2006 metais įkurtas Gyvasis lėlių muziejus. Per teatro gyvavimo metus susikaupė daugybė lėlių, scenografijos detalių ir eskizų, todėl teatro artistai – lėlininkai nutarė įkurti muziejų, kuriame be nuolatinės ekspozicijos rengiamos parodos, vyksta seminarai ir kiti renginiai.
Mokiniai dalindamiesi įspūdžiais laimingi grįžo namo.