Nuskambėjo paskutinis skambutis

2017-05-26 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Gegužės 25 d. gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis… Vėlyvą šios dienos popietę pirmokėliai žvaigždėmis pažymėtu taku abiturientus palydėjo į gimnazijos salėje IIIG klasės mokinių surengtą šventę.
Šventės metu abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Giedraitytė, klasės vadovė Rasa Kitkauskienė, pirmoji mokytoja Sonata Verbaitienė. Tradiciškai stropiausiems, aktyviausiems dvyliktokams įteikti gimnazijos direktorės padėkos raštai. Parengtą programėlę – sveikinimą pristatė 1a klasės mokinukai, pasirodymą abiturientams skyrė 1b klasės mokinys Baltramiejus Byla, atlikęs muzikinį kūrinį gitara, visi pirmokėliai šventės kaltininkus pradžiugino mielomis pačių gamintomis dovanėlėmis. Abiturientus sveikino ir vokalinis ansamblis “Svaja”, video palinkėjimus perdavė mokytojai. Padėkos bei atsisveikinimo žodžius tarė ir patys abiturientai, o renginį vainikavo tradiciškai gimnazijos kiemelyje pasodintas medelis.
Sėkmingos brandos egzaminų sesijos, turiningo likusio laiko drauge ir kuo daugiau nuoširdžiai pradžiuginančių mokyklinių prisiminimų!