Kunigaikštį Algirdą prisimenant

2010-10-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 2 d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės organizuotoje šventėje, skirtoje kunigaikščiui Algirdui atminti. Renginys pradėtas šv. Mišiomis mūsų miestelio bažnyčioje. Vėliau teatralizuota eisena nužygiavome prie miestelio pakraštyje stūksančio kunigaikščio Algirdo piliakalnio, kur stebėjome šio Lietuvos valdovo kovų inscenizaciją, Vilniaus miesto senosios muzikos ir šokio teatro PUELLI VILNENSES pasirodymą, klausėmės Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės vyrų choro „Aidas“ atliekamų kūrinių, istoriko dr. R. Batūros pranešimo, džiaugėmės mūsų mokyklos mokinių koncertiniu pasirodymu. Renginyje netrūko pakilios, šventiškos nuotaikos.