Vienuoliktokų krikštynos

2010-10-11 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Rugsėjo 24 d. mokykloje tradiciškai organizuotos vienuoliktokų krikštynos. Šventės organizatoriai dvyliktokai paruošė nuotaikingą programą pavadinimu „Valanda su vienuoliktokais“. Stebėjome dvyliktokų parengtus video siužetus, nuotraukų „albumus“ apie vienuoliktokus ir jų auklėtoją O. Karpovą. Tiek dvyliktokai, tiek jų kalbinti, į netikėtus klausimus atsakinėję bei kitas užduotis klusniai atlikę vienuoliktokai pasirodė išties šauniai. Pastarieji renginio pabaigoje buvo priversti kartoti dvyliktokų parengtą ištikimybės mokyklai bei jiems (dvyliktokams) priesaikos tekstą. Linksma buvo ne tik šventės dalyviams, bet ir renginį stebėjusiems mokyklos bendruomenės nariams. Keletas renginio akimirkų.