„Tolerancijos PAUKŠTIS“

2016-11-21 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Mūsų gimnazija jau vienuoliktus metus mini Tarptautinę tolerancijos dieną. Septynerius metus iš eilės atsiliepiame į Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą šią dieną paminėti pilietine iniciatyva. Iniciatyvos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į tolerancijos reikšmę visuomenės gyvenime. Šios dienos paminėjimui kasmet pasirenkamas vis kitoks simbolis. Šių metų pasirinkimas – tolerancijos PAUKŠTIS. Šį simbolį pasiūlė Klaipėdos Gedminų progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras. Pasirinktas simbolis tolerancijos temą skatina plėtoti pasitelkus gamtos, žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios, kiekvieną žmogų supančios aplinkos pavyzdžius.
Mūsų gimnazijos mokytojai jaunesnių klasių mokiniams padėjo išsiaiškinti, o vyresnių klasių gimnazistams priminė žodžio „Tolerancija“ reikšmę. Lapkričio pradžioje klasių valandėlių metu mokytojai mokiniams pristatė pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos paukštis“ idėją ir per dvi savaites drauge su mokiniais ją įgyvendino. Lapkričio 16-ąją, Tarptautinę tolerancijos dieną, įvairia technika pagaminti paukščiai  (piešti, megzti, klijuoti ir t.t.) papuošė mūsų gimnazijos fojė.

Akcijos koordinatorė
socialinė pedagogė Aida Lukšienė