Penktokų išvyka į Vilnių

2016-04-19 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Balandžio 11 d. penktos klasės mokiniai su klasės vadove Danute Stapulioniene lankėsi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje saugaus eismo klasėje ir prisiminė bei aptarė pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, išklausė svarbių patarimų, kad kelyje neištiktų nelaimė ir kiekvienas iš mūsų laimingai pasiektume kelionės tikslą.

Vėliau mokiniai dalyvavo interaktyvioje ekskursijoje, kur drauge su kelionių organizatoriaus Kiveda ekskursijų gide Laima Mačiulyte patyrė smagius nuotykius ir atradimus susipažįstant su Vilniaus miestu bei smagias akimirkas kuriant pasaką "Atgijusi istorija-foto pasakos kūrimas".

Ekskursijos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti diplomu, pavaišinti saldainiais. Išvyka labai patiko, tad į gimnaziją mokiniai grįžo jau suplanavę kitą ekskursiją į Vilniaus Katedros požemius, taip pratęsdami pažintį su Lietuvos sostine.

diplomas-foto-pasaka-maketas-page-001-424-x-6005 klasės vadovė Danutė Stapulionienė