2016-03-21 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 14 d. gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti skirtas tarpmokyklinis tinklinio turnyras.  Turnyre dalyvavo dvi merginų ir keturios vaikų komandos iš Vilniaus ir Širvintų rajonų. Po permainingų kovų turnyrinė lentelė išsidėstė tokia tvarka. Merginų grupėje I vietą bei nugalėtojų taurę iškovojo Paberžės „Verdenės“  gimnazistės, II vieta atiteko mūsų gimnazijos merginų komandai. Vaikinų grupėje I vieta ir nugalėtojų taurė atiteko Paberžės „Verdenės“ gimnazistams, II vietą užėmė Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos vaikinų komanda, III vietą – mūsų gimnazijos vaikinų komanda, ketvirtieji liko Širvintų rajono Gelvonų vidurinės mokyklos vaikinai. Sveikiname dalyvius ir prizininkus!