Konkursas „Žiemos puokštė“

2015-12-18 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Gruodžio 10 d. mūsų gimnazijos mokiniai Marija Romančenko ir Rimvydė Karaliūtė (6 klasė), Solveiga Grybkauskaitė (7 klasė), Laura Matiukaitė ir Renata Barčenko (IG klasė), Digna Narkevičiūtė, Agnė Karaliūtė ir Gabrielia Vinckevičiūtė (IIG klasė), Greta Rastenytė, Greta Jurgelevičiūtė, Maksimas Romančenko ir Robertas Romanovič (IIIG klasė) dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje organizuotoje respublikinėje parodoje – konkurse „Žiemos puokštė“.

Mokiniai, naudodami tik natūralias gamtos medžiagas, konkursui sukūrė 7 kalėdines stalo puokštes. Iš viso konkursui jo dalyviai iš įvairių Lietuvos mokyklų pristatė net 173 puokštes. Labai džiugu, kad M. Romančenko ir R. Romanovičiaus puokštė apdovanota už skleidžiamą kalėdinę dvasią ir šilumą.

Mokiniai, lydimi mokytojų Almos Narbuntienės bei Audronės Vaitkevičienės, dalyvavo ir kolegijoje organizuotoje atvirų durų dienoje, kur buvo supažindinti su studijų programomis, turėjo galimybę pabendrauti su dėstytojais ir studentais.

Biologijos mokytoja Alma Narbuntienė