Adventinė šeimų popietė

2015-12-17 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Šiuos mokslo metus Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė Mokyklos bendruomenės metais. Skatindami mūsų gimnazijos bendruomenės narių – mokytojų, mokinių ir jų tėvelių – sutelktumą, šiltą bendravimą bei konstruktyvų bendradarbiavimą gruodžio 11 d. pakvietėme mokinius, jų tėvelius bei kitus šeimos narius drauge praleisti Advento popietę mūsų gimnazijoje.

15 val. visi susibūrėme gimnazijos aktų – sporto salėje į pirmąją renginio dalį „Gailestingumo šviesa“, skirtą religiniam Advento laikotarpio įprasminimui. Renginio dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė K. Bajevienė linkėdama turiningo pasibuvimo drauge bei ramaus šventinio laikotarpio. Tęsiant praėjusiais metais užgimusią tradiciją, padėkos raštais apdovanoti kiekvienos klasės pačių mokinių išrinkti metų geradariai – už pagalbą draugui, paguodos žodį, sušildančią šypseną. Skambėjo tikybos mokytojo G. Pilecko drauge su gimnazijos merginų ansambliu „Svaja“ atliekamos Advento laikotarpio giesmės, dalintasi mintimis apie gerus darbus. Šios renginio dalies pabaigoje laužėme kalėdaitį linkėdami vieni kitiems gražiausių ir prasmingiausių dalykų.

Antroji renginio dalis – mokytojų organizuotos Kalėdinės šeimų dirbtuvėlės: kalėdinių žaisliukų įvairia technika, medinių žaisliukų, kalėdinių atvirukų ir kalėdinių puokščių gamyba, kalėdinės eglutės rišimas bei kūčiukų kepimas. Bendru sutarimu išsirinkusios siūlomas veiklas šeimos pasinėrė į nuotaikingą, suburiantį ir užburiantį kalėdinių dirbtuvėlių šurmulį.

Trečioji renginio dalis „Už girių ugnelė degė…“ buvo skirta Advento papročiams ir tradicijoms. Dainuotos dainos, žaisti žaidimai, prisiminti tradiciniai šio šventinio laikotarpio būrimai.

Renginio pabaigoje visi pakviesti dirbtuvėlėse pagamintais žaisliukais papuošti kalėdinę eglutę, skanauti kūčiukų ir ragauti kisieliaus, pasidairyti po kalėdinę mugę, kurioje savo darbelius pristatė  tėveliai.

Popietei tikrai neprailgus, pasisėmę šventinio artumo jausmo išskirstėme į namus laukti Kalėdų stebuklo. Tikime, jog ši šventė taps dar viena gražia ir prasminga, mūsų bendruomenę buriančia tradicija.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams – klasių vadovų metodinei grupei: pirmininkei A. Vaitkevičienei, narėms L. Kazlauskienei, V. Palšytei – Lašienei, R. Barutytei, S. Verbaitienei, I. Zimnickienei, D. Stapulionienei, D. Čatrauskienei, D. Petkauskienei, D. Blusevičienei, A. Narbuntienei, R. Kitkauskienei ir O. Andrijanovienei, dalykų mokytojams: tikybos mokytojui G. Pileckui, technologijų mokytojui P. Žygei, muzikos mokytojai J. Voskanienei, dailės mokytojai M. Čeikauskaitei bei bibliotekininkei J. Kurauskienei, L. Lichtarovičienei už kūrybines idėjas, skirtą laiką, bendruomeniškumo jausmą.

Dėkojame tėveliams, nuoširdžiai atsiliepusiems į mūsų kvietimą stiprinti šeimos ir bendruomenės ryšį. Dėkojame visiems… Ramaus ir prasmingo šventinio laikotarpio…

Navigacija tarp įrašų