Tarptautinė mokytojų diena

2015-10-09 Be kategorijos 0

Spalio 5-tąją gimnazijoje tradiciškai šventėme Tarptautinę mokytojų dieną. Mokiniams pamokas šią dieną vedė IIIG ir IVG klasių mokiniai, šventinė pamoka buvo paruošta ir mokytojams. Pastarojoje trumpam į mokyklinį suolą sugrįžusių mokytojų laukė linksmos užduotys, galvosūkiai, viktorina bei smagūs žaidimai.

Vidurdienį visi bendruomenės nariai pakviesti į šventinį koncertą – mokytojų apdovanojimus „Auksiniai kaktusiukai 2015“. Renginio pradžioje visus kolegas nuoširdžiai sveikino bei gėlių žiedus jiems dovanojo gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė. Vėliau renginio sumanytojai ir vedėjai – gimnazijos abiturientai (klasės vadovė O.Andrijanovienė) auksiniais kaktusiukais apdovanojo įvairiose kategorijose „nominuotus“ mokytojus. Į sceną atsiimti apdovanojimo  lipo „Metų mokytojas“, „Gražiausia šypsena“, „Užkrečiantis juokas“, „Metų stileiva“ ir kt. Pirmą kartą gimnazijoje buvo išrinkti Miss ir Misteris mokytojai. Renginio metu mokytojus džiugino mokinių paruošti šventiniai pasirodymai bei sveikinimai.

Mokytojai taria nuoširdų AČIŪ visiems šventinės programos kūrėjams ir atlikėjams!