„Aš – mokytojas“. Prancūzų kalbos pamokėlės mūsų mažiesiems

2015-10-01 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Rugsėjo 25 d.mūsų gimnazijoje buvo minima Europos kalbų diena. Frankofoniškų šalių klubo narės Rimvydė Karaliūtė ir Marija Romančenko (6 kl.) ta proga pravedė prancūzų kalbos pamokėles priešmokyklinio ugdymo grupei, 2 ir 3 klasės mokiniams. Pamokėlių metu mokiniai buvo supažindinti su Frankofonija, palygino prancūzų kalbą su lietuvių ir anglų kalbomis, išmoko pasisveikinti ir prisistatyti prancūziškai, klausėsi dainelių, pažiūrėjo pristatymą apie Prancūziją ir Paryžių, išmoko žaidimą, atliko kūrybinį darbelį. Klubo vadovė mokytoja Danutė Stapulionienė labai džiaugiasi jaunomis mokytojomis.  Mergaičių atsiliepimai puikūs:"Mums labai patiko vesti pamokėles, patyrėme daug įspūdžių, tačiau nemanėme, kad mokytojo darbas toks sunkus. Reikia daug ką apgalvoti, gerai pasiruošti, kad pamokėlė praeitų sklandžiai. Mielai ir ateityje užsiimtume tokia veikla."

"Frankofoniškų šalių klubas" būrelio vadovė Danutė Stapulionienė